Vastgeregend op Ko Tao

Published: Updated: 0 comments

We hebben de wekker gezet voor de boot van half tien naar Ko Phangan, maar zijn te brak om te reizen en blijven liggen. De hele dag blijft het grijs en regent het zo hard dat de trappen tussen de terrasvormige bungalows in watervallen veranderen. Maar goed dat we bleven, want de boot is door het weer toch niet uitgevaren.

De trappen tussen de bungalows zijn één grote waterval geworden.

Een raadselachtig lichtpunt

In een goedkoop restaurant blijken de prijzen ineens 5 baht hoger, voor de meeste gerechten een stijging van dertig procent. De volgende boot naar Ko Phangan gaat morgenochtend om half tien voor 250 baht (ca. €5) per persoon, de goedkoopste optie. ’s Avonds, als het droog is, zitten we op het strand dat bij laag water is teruggekeerd, en zien we opnieuw dat ene felle lichtpunt laag aan de westelijke horizon, dat zo veel licht geeft dat het op een lamp lijkt. We proberen aan andere sterren af te lezen of het beweegt, maar komen er niet uit.

Jeroen Kleiberg

Deze verhalen schrijf ik zelf, onderweg, zonder advertenties en zonder sponsor. Vond je het de moeite waard? Dan mag je me trakteren op een koffie of een biertje.

Jeroen

via iDEAL, eenmalig





Waar deze dag ligt

DelenWhatsAppE-mailFacebook

Verder in de serie

Naar het reisoverzicht ›
Aflevering 124 van 152 · Over land naar Singapore82% gelezen van de reeks
Spring naar een andere aflevering
Spring naar een andere reis
Jeroen Kleiberg

Jeroen Kleiberg

I like to explore some more

Nieuwe verhalen in je mail

Eén bericht bij elke nieuwe aflevering, verder niets.

Zonder advertenties

Ik schrijf en fotografeer alles zelf. Vind je het de moeite waard, trakteer me dan op een koffie of een biertje.

Jeroen

via iDEAL, eenmalig





Laat een bericht achter


Meer inspiratie